newsfestsdownloadsgalleryarchiveabout uscontactslinks
KONKURSS
3.-4. august :: METALSHOW 2018!
SKYFORGER, SEPTICFLESH (Greece), BETRAYING THE MARTYRS (France), FRAILTY, PRETERNATURAL, CATALEPSIA, HORROR DANCE SQUAD (ee) un citi. Biļetes cena no 20 eur
Facebook: https://www.facebook.com/events/1197721673706172/

Already confirmed:
Already confirmed:
Skyforger
SEPTICFLESH-official- (Greece)
BETRAYING THE MARTYRS (France)
FRAILTY
Preternatural
Trendkill Method
Catalepsia
Horror Dance Squad (Estonia)
New Disorder (Italy)
SEVER
Egosystema (Italy)
MorphiuM (Spain)
MĀRA
Ocean Districts (Estonia)
Psilocybe Larvae (Russia)
+5 more!METALSHOW.LV OPEN AIR ŠOVASAR AUGUSTĀ DĀRDĒS JĒKABPILĪ!

Skaļākais un smagākais Latvijas mūzikas festivāls Metalshow.lv Open Air pirmo reizi notiks Jēkabpilī! Šovasar divu dienu garumā, no 3.līdz 4.augustam Krustpils salas Brīvdabas estrādē uzstāsies labākās, spilgtākās un interesantākās pašmāju un ārzemju metālmūzikas apvienības, piedāvājot labāko no visdažādākajiem metāla žanriem. Žanriska eklektika, brīva atmosfēra un lieliska smagā mūzika – Metalshow.lv Open Air zīmols ir kā garantija pasākuma kvalitātei un muzikālam gandarījumam.

Pirmo reizi festivāls Metalshow.lv OpenAir notika 2005.gadā, un gluži neticamā ātrumā izauga par vienu no alternatīvās mūzikas vadošajiem festivāliem Baltijā – līdz 2010.gada vasarai starp tā galvenajiem māksliniekiem pabija tādas smagās skatuves zvaigznes kā Cradle Of Filth, Dark Tranquillity, Exploited, Napalm Death, Pain, Caliban, Tiamat, Rotting Christ, Tyr, Agnostic Front, Sinister un daudzi citi.
Savukārt 2017. gada jūnijā Metalshow.lv Open Air atgriezās ar jaunu jaudu pēc septiņu gadu pauzes, veselu nedēļas nogali pamatīgi pieskandinot Ķekavas novada Klaņģu kalnu – starp festivāla galvenajiem māksliniekiem varēja minēt somu ekstrēmā metāla pārstāvjus Swallow the Sun, krievu folkmetālistus Arkona un doom/ psychodelic meistarus Stoned Jesus no Ukrainas.
Arī šī gada festivāla mākslinieku saraksts būs gana iespaidīgs, turklāt tajā tiks pārstāvēti dažādi metāla žanri, cienot smagās mūzikas fanu daudzveidīgo gaumi.D Divu dienu garumā uz Krustpils salas skanēs labākais no pašmāju un ārvalstu metālmūzikas, uz vienu nedēļas nogali padarot Jēkabpili par Latvijas metālmūzikas galvaspilsētu.
Pēc atgriešanās festivāla nolemts, ka festivālam laiks atkal uzaudzēt muskuļus un doties tālāk no Rīgas, tāpēc Metalshow.lv OpenAir mainīs atrašanās vietu un šovasar notiks Krustpils salas brīvdabas estrādē Jēkabpilī. Sēlija ir viens no gleznainākajiem Latvijas nostūriem, un metālmūzikas cienītājiem gan no Latvijas, gan Lietuvas jau šī puse ir labi zināma – netālu no Jēkabpils, Viesītes novada Lonē trīs gadus pēc kārtas norisinājāsmūsdienu etniskās mūzikas un seno amatu festivāls Zobens un Lemess, kas šovasar jūnijā mājvietu radīs Bauskā.

Pirmo biļešu cena uz festivālu – 20 EUR, tuvojoties festivālam un izziņojot pirmos māksliniekus, cena augs. Biļetes jau varat iegādāties šeit:
[url]https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2591[/url]

Vieta:
[url]http://mangalidizvietas.lv/objekti/brivdabas-estrade-uz-krustpils-adamsona-salinas/[/url]

Slayer@18.06.2018 11:18:13
Tas ir visas grupas kas bus☠️
 
Dace@25.07.2018 09:18:05
Vai būs arī saraksts cikos kura grupa uzstāsies?
 
vārds*:
e-mail:
epasts:
ziņa*:
obligāti aizpildīt laukus, kuri ir atzīmēti ar *
Saita jaunumi
 
2009-12-23
 
2009-09-25
 
2009-07-14
Mailliste

Gribi saņemt
jaunākās koncertziņas?
Pieraksties!
Nejauša bilde

šobrīd jautājumu nav
137039 spams eaten, yummy!
All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective owners.
Comments are owned by the Poster.
The Rest (c) 2004-2007 MetalShow.lv.
developed by grind.lv